1861 - Denmark - 7 - 2625
4 sk. 1858 udg. på brev med langt indhold dateret i Vallensbæk annulleret med stumt stempel og sidestemplet antiqua Glostrup d. 3.5.1861 til Roskilde.
Lot: 350856
Ended | 16/03/2022 21:07:55 |
Winning bid: | DKK 347.00 |
Bid history: | 4 bids |
Covers > Denmark cancellations > Antiqua cancels