1870 - Denmark - 14 - 1000
8 sk. Krone/Scepter 1. tryk single på brev fra Gottfred Hoffmann annulleret med nr.stempel “1” og sidestemplet BLÅT antiqua Kiøbenhavn O.P.E. d. 4.5.1870 til Trondhjem, Norge. Sign. Møller BPP.
Lot: 6
Ended | 05/03/2024 21:01:26 |
Winning bid: | DKK 750.00 |
Covers > Denmark cancellations > Antiqua cancels