1897 - Denmark - 1000
Finsk 10 pen. Våben helsagsbrevkort dateret i Hangö d. 14,1,1897 annulleret med skibsstempel “Fra Finland” og sidestemplet Kjøbenhavn K. d. 18.1.1897 til København, Danmark.
Lot: 299
Ended | 17/03/2024 23:59:00 |
Starting bid: | DKK 600.00 |