1897 - Denmark - 1000

Finsk 10 pen. Våben helsagsbrevkort dateret i Hangö d. 14,1,1897 annulleret med skibsstempel “Fra Finland” og sidestemplet Kjøbenhavn K. d. 18.1.1897 til København, Danmark.

Lot: 299
Ended 17/03/2024 23:59:00
Starting bid: DKK 600.00
Bid history: 0 bids