1930 - Iceland - 115 - 1000
10 aur Landskab og Thorvaldsen Forening Julemærke 1930 på brevkort dateret i Reykjavik d. 15.12.1930 annulleret København Omk. d. 22.12.1930 og side-stemplet “Fra Island” til Viborg, Danmark.
Lot: 704
Ended | 05/03/2024 22:49:58 |
Starting bid: | DKK 1,500.00 |