1864 - Denmark - 9 - 5700
4 sk. stukken kant på brev med indhold dateret Strandhuse annulleret med nr.stempel "70" og sidestemplet Svendborg d. 22.1.1864 til Kapt.-Lieutnant, Overlods i Jyllands og S... District, Aarhus.
Lot: 221279
DKK 150.00 DKK 112.50 |
Sold out