1907 - Faroe Islands - 54 - 3800
5 øre Fr. VIII og Julemærke 1907 på brevkort dateret på Thorshavn Rhed med skibsstempel Fra Færöerne og sidestemplet Kjøbenhavn d. 24.12.1907 til København. Julemærke med fold.
Lot: 753
Ended | 28/11/2015 18:25:59 |
Starting bid: | DKK 1,500.00 |
Christmas Seals
Covers > Faroes > Cancelations/shipmail