1913 - Denmark - SK 0845 - 3390

1 øre og 2 øre (par) Bølgelinie på brevkort (Store Karlsminde ved Lynæs) dateret St. Carlsminde og annulleret med stjernestempel LYNÆS og sidestemplet Frederiksværk d. 24.7.1913 til København.

Lot: 256770
Ended 30/11/2016 21:06:40
Winning bid: DKK 220.00
Bid history: 4 bids