1855 - Denmark - 4 - 8900
4 sk. 1854 udg. på brev dateret Glasgow d. 2.5.1855, annulleret med nr.stempel "113" og sidestemplet Altona d. 8.5.1855 til Randers.
Lot: 157548
DKK 300.00 |