1915 - Denmark - 1000
5 øre SF helsagsafklip anvendt som frankering på brevkort dateret i Vanløse og stemplet Kjøbenhavn B. d. 9.4.1915 til København F.
Lot: 367622
DKK 75.00 |
Postal Stationary
Stationery Cut