No products in the cart.
1917 - Russia
Ufrankeret russisk feltpostkort (Briansk) dateret d. 10.6.1917 med violet "Fra den aktive Arme" stempel til Rakke, Estland. Transit stemplet Maria Magdalena Estl. d. 16.6.1917.