1953 - Danmark - 320 - 8400

20 øre Fr. IX på brevkort dateret "Mols Kro" stemplet Aarhus d. 3.4.1953 og sidestemplet "Rutebilbrev" til Odense.

Lot: 282279
DKK 75,00