1858 - Danmark - 4 - 9690
4 sk. 1854 udg. med fuld rand på anbefalet brev mærket “NB” med indhold dateret Kokkedal annulleret med nr.stempel “98” og sidestemplet antiqua Fjerritslev d. 3.2. 1858 til Nykjøbing paa Mors. Smuk forsendelse.
Lot: 6
Sluttet | 14-10-2018 23:59:59 |
Start bud: | DKK 500,00 |
Bud historik: | 0 bud |