1848 - Danmark - 6100

1848. Militaria brev stemplet Königl. Preuss. Feldpost. med delvist indhold dateret Hadersleben d. 15.7.1848 til Rendsburg. Indhold underskrevet af von Bentheim fra Füsilier-Bataillon Kaiser Alexander Grenadier-Regiment.

Lot: 268
Sluttet 25-09-2018 21:31:09
Winning bid: DKK 1.375,00
Bud historik: 2 bud