1887 - Danmark - EB 10a - 4220
10 øre helsagsbrevkort dateret d. 3.10.1887 påskrevet “Von Korsoer mit Postdampfer” og sidestemplet Kiel d. 3.10.1887 til Nortorf, Tyskland.
Lot: 444
Sluttet | 25-09-2018 21:51:41 |
Vindende bud: | DKK 1.250,00 |
Bud historik: | 1 bud |
Helsager
Enkeltbrevkort