1902 - Danmark - 34B - 1000
5 øre Våben på brevkort dateret i Malmö annulleret med skibsstempel “Fra Sverige M.” med omv. “M.” og side-stemplet Kjøbenhavn K. d. 27.12.1902 til København. Sjælden variant - ikke prissat i Skilling.
Lot: 470
Sluttet | 14-10-2018 23:59:59 |
Start bud: | DKK 1.000,00 |
Bud historik: | 0 bud |