1910 - Danmark - SK 1314 - 5935
5 øre Fr. VIII på brevkort fra Kjelds Nor Fyr dateret pinsedag (1910) med stjernestempel SØNDENBRO og sidestemplet lapidar Humble d. 17.5.1910 til Kolding.
Lot: 575
Sluttet | 25-09-2018 22:20:38 |
Vindende bud: | DKK 1.553,00 |
Bud historik: | 17 bud |
Danmark stempler
Lapidartype