6780 - Slesvig - DAKA 158.02 - 1874
½ gr. lokalt helsagsbrevkort dateret Wodder d. 2.9.1874 stemplet Scherrebeck d. 4.9.1874 til Meolden pr. Scherrebeck.
Lot: 668
Sluttet | 26-09-2018 12:25:33 |
Start bud: | DKK 400,00 |
Bud historik: | 0 bud |
Europa
Tyskland
Tyske Rige
Breve > Slesvig > Nordslesvig Stempler