1897 - Finland
10 pen. helsagsbrevkort annulleret med sort figurstempel og sidestemplet Åbo d. 6.7.1897 til Uleåborg. Signeret R. Weber SF.
Lot: 828
Sluttet |
25-09-2018 22:36:29 |
Vindende bud:
DKK 500,00 |
Bud historik: |
1 bud