1905 - Island - 39
10 aur Chr. IX på brevkort (Vestmannaøerne med fugle-fanger) dateret S/S “Botnia” udfor Scotland d. 26.7.1905 og annulleret Leith d. 27.7.1905 og sidestemplet sort “Paquebot” til Roenland pr. Randsfjord, Norge.
Lot: 855
Sluttet | 14-10-2018 23:59:59 |
Start bud: | DKK 1.250,00 |
Bud historik: | 0 bud |