1880 - Danmark - 25 - 7800

8 øre Tofarvet 19. tryk på landpostbrev med påskrevet "8" under frimærke dateret Nørlem d. 30.7.1880 annulleret med nr.stempel "64" og sidestemplet antiqua Skive d. 30.7.1880 til Viborg.

Lot: 284682
DKK 100,00