1876 - Danmark - 25 - 4200
8 øre Tofarvet på brev med indhold dateret Lundforlund annulleret med nr.stempel "65" og sidestemplet antiqua Slagelse d. 22.2.1876 til Sorø.
Lot: 284834
Sluttet | 28-10-2018 21:41:04 |
Vindende bud: | DKK 171,00 |
Bud historik: | 5 bud |
Tofarvede øre
Tofarvet tk. 14