1924 - Danmark - 122 - Brugt m. mærke - 3740

Christiansø. Fotokort u/no. Frankeret med 5 øre Bølgelinie (3) dateret på Christiansø d. 16.1.1924 og annulleret med svagt brotype stempel Christiansø og sidestemplet Svaneke d. 16.1.1924 til Rønne.

Lot: 286700
DKK 30,00