1952 - Danmark - 320 - 1000
20 øre Fr. IX og Garderforeningen mærkat på brevkort dateret Sandholm stemplet København d. 22.9.1952 til København.
Lot: 290293
DKK 30,00 |
Breve > Danmark udgaver > Julemærker m.m.