1852 - Danmark - 1 I - 4420
4 R.B.S. Thiele I på brev med indhold dateret Løvenborg d. 14.11.1850 annulleret med nr.stempel "28" og sidestemplet med 1½ ringsstempel Holbek. d. 15.11.1852 til Rakløv pr. Kalundborg. Fuldt indhold.
Lot: 290435
Sluttet | 16-01-2019 21:08:28 |
Vindende bud: | DKK 370,00 |
Bud historik: | 7 bud |
4 RBS
Thiele I
Breve > Danmark stempler > 1 1/2 Ringsstempler