1904 - Danmark - SK 0243 - 9500
10 øre Våben på brev annulleret med stjernestempel DØSTRUP og sidestemplet bureau Hobro - Løgstør T.1128 d. 27.7.1904 til Kongshøigaard. Kuvert beskåret og del af bagside mgl.
Lot: 290530
Sluttet | 23-01-2019 21:36:08 |
Vindende bud: | DKK 220,00 |
Bud historik: | 7 bud |
Våbentype
Våbentype tk. 12 3/4
Breve > Danmark stempler > Bureaustempler