1905 - Danmark - SK 0017 - 9982
5 øre Våben helsagsbrevkort dateret Napstjert pr. Aalbæk annulleret med stjernestempel AALBÆK og sidestemplet Skagen d. 6.11.1905 til Skagen.
Lot: 290643
Sluttet | 23-01-2019 21:40:54 |
Vindende bud: | DKK 303,00 |
Bud historik: | 6 bud |
Helsager
Enkeltbrevkort