1923 - Danmark - 70 - 3700
15 øre Chr. X på brevkort dateret i Rønne annulleret Kjøbenhavn d. 14.6.1923 og sidestemplet "Fra Bornholm" til København.
Lot: 293122
DKK 45,00 |
Breve > Danmark stempler > Bornholm