2002 - Danmark - 1242 - 1000
4 kr. Margrethe på brandskadet brev stemplet i København d. 10.12.2002 til København. Ved meddelelse fra Vestjyllands Postcenter dateret d. 9.12.2002.
Lot: 293783
Sluttet | 05-05-2019 21:37:18 |
Vindende bud: | DKK 90,00 |
Bud historik: | 2 bud |
Breve > Danmark posthistorie > Beskadigede Forsendelser