2002 - Danmark - 1242 - 1000

4 kr. Margrethe på brandskadet brev stemplet i København d. 10.12.2002 til København. Ved meddelelse fra Vestjyllands Postcenter dateret d. 9.12.2002.

Lot: 293783
Sluttet 05-05-2019 21:37:18
Vindende bud: DKK 90,00
Bud historik: 2 bud