1914 - Danmark - SK 0861 - 5853
5 øre Chr. X på brevkort dateret Kragelund annulleret med stjernestempel MAARE og sidestemplet brotype IIIb Ørbæk d. 14.9.1914 til Hjallese pr. Odense.
Lot: 295079
Sluttet | 22-04-2019 21:55:22 |
Vindende bud: | DKK 225,00 |
Bud historik: | 5 bud |