1909 - Danmark - SK 0922 - 5934
5 øre Fr. VIII på brevkort (Brolykke, Langeland) annulleret med stjernestempel NORDENBRO og sidestemplet Humble d. 23.12.1909 til St. Snøde. Julemærke 1909 mangler.
Lot: 295101
Sluttet | 02-06-2019 21:08:30 |
Vindende bud: | DKK 467,00 |
Bud historik: | 7 bud |
Postkort > Danmark Topografi