1832 - Danmark - 1000
1832. Francobrev med indhold dateret i Kjøbenhavn d. 10.11.1832 påskrevet "Fr. Helsingborg" stemplet Helsingborg d. 13.11.1832 til Mandal, Norge.
Lot: 295365
DKK 125,00 |
Førfilateli/Franco