Kurven er tom.
1970 - Grønland
Engelsk 1d og 4d (2) Elizabeth på skibsbrev fra "R.S. Cyclops" dateret Aggas Ø, Danmarksstræde d. 19.5.1970 stemplet Glasgow d. 28.7.1970 til Lidingö, Sverige.