1959 - Danmark - 9000

Ufrankeret UNEF Air Letter med indhold dateret i Gaza stemplet United Nations Emergency Force d. 11.12.1959 til Aalborg. Påsat dansk Julemærke 1959.

Lot: 296334
DKK 60,00