1916 - Danmark - SK 1083 - 5574
5 øre Chr. X på brevkort dateret i Ørsted annulleret med stjernestempel RØRMOSEHUS og sidestemplet Aarup d. 29.5.1916 til Odense.
Lot: 298138
Sluttet | 26-06-2019 21:54:06 |
Vindende bud: | DKK 275,00 |
Bud historik: | 2 bud |