1948 - Danmark - SK 1124 - 7870

10 øre Chr. X helsagsbrevkort (fabr. 163) opfrankeret med 5 øre Bølgelinie dateret d. 8.10.1948 annulleret med udslebet stjernestempel SELDE og sidestemplet Roslev til Bjerringbro.

Lot: 298225
DKK 30,00