1858 - Danmark - 4 - 9690

4 sk. 1854 udg. med fuld rand på anbefalet brev mærket “NB” med indhold dateret Kokkedal annulleret med nr.stempel “98” og sidestemplet antiqua Fjerritslev d. 3.2. 1858 til Nykjøbing paa Mors. Smuk forsendelse.

Lot: 298786
Sluttet 11-08-2019 21:01:05
Vindende bud: DKK 600,00
Bud historik: 2 bud