1831 - Danmark - 3000
1831. Kolera-brev. Portobrev dateret i Helsingør d. 17.10.1831 og stemplet Helsingborg d. 17.10.1831 til Mandal, Norge. Huller efter desinficering.
Lot: 294
Sluttet | 01-12-2019 23:59:00 |
Start bud: | DKK 1.250,00 |
Bud historik: | 0 bud |
Førfilateli/Franco