1945 - Norge
Mærkeseddel for tysk krigsfange i Norge dateret d. 28.5.1945 og stemplet: HQ Allied Land Forces, Norway G Int / G-2 Division / Initial Screening / Passed.
Lot: 1147
Sluttet | 01-12-2019 23:59:00 |
Start bud: | DKK 500,00 |
Bud historik: | 0 bud |
Norge
2. verdenskrig