1917 - Danmark - SK 1525 - 6760
3 øre Bølgelinie på lokalt brevkort dateret på Mandø annulleret med stjernestempel VESTER VEDSTED og sidestemplet brotype IIIb Ribe d. 19.1.1917 til Seem skole pr. Ribe.
Lot: 308292
Sluttet | 15-01-2020 21:18:10 |
Vindende bud: | DKK 357,00 |
Bud historik: | 6 bud |