1938 - Danmark - Perf. L16 st - 3700
Fransk regning med 25 øre stempelmærke med perfin "L.B." stemplet Landmandsbanken d. 16.3.1938 til Rønne. Fransk mærke mangler.
Lot: 177589
DKK 75,00 |
Julemærker m.m.
Breve > Danmark posthistorie > Perfins