1864 - Danmark - 9 - 9000
1864. 4 sk. stukken kant på dampskibsbrev dateret Aalborg d. 23.4.1864 annulleret med nr.stempel "1" og sidestemplet Kjøbenhavn d. x.4.1864 til Kjøbenhavn. Befordret med "Dania".
Lot: 177641
DKK 250,00 |