1964 - Danmark - 415 - 1000
35 øre Fr. IX på canadisk Forces Air Letter formular dateret 2.7.1964 stemplet København d. 15.7.1964 og sidestemplet DANCON/UNFICYP til København. Fra dansk FN-soldat ved HQ Coy, Elizabeth Camp, Dancon Unficyp, Nicosia, Cyprus.
Lot: 314571
Sluttet | 01-07-2020 21:43:07 |
Vindende bud: | DKK 45,00 |
Bud historik: | 1 bud |
Breve > Danmark posthistorie > FN Post