1903 - Slesvig - DAKA 180.01a - 6473
5 pfg. Germania på julekort dateret Kekenis og stemplet Sönderby d. 23.12.1903 til Sonderburg.
Lot: 314692
Sluttet | 27-05-2020 21:36:36 |
Vindende bud: | DKK 137,00 |
Bud historik: | 3 bud |
Slesvig
Nordslesvig Stempler