1866 - Danmark - 13 - 8500
4 sk. Krone/Scepter på dampskibsbrev med indhold dateret Grenaa d. 7.5.1866 påskrevet "pr. Randers" annulleret "1" og på bagsiden ank.stemplet antiqua Kiøbenhavn KB d. 8.5.1866 til Kjøbenhavn.
Lot: 317703
Sluttet | 24-06-2020 21:57:18 |
Vindende bud: | DKK 200,00 |
Bud historik: | 1 bud |