1903 - Danmark - SK 0842 - 7790
5 øre Våben på brev med indhold dateret 1903 annulleret med stjernestempel LYNGS og sidestemplet lapidar Hvidbjerg d. 13.2.1903 til Sogneraadet i Hvidbjerg-Lyngs.
Lot: 318482
Sluttet | 09-08-2020 21:17:00 |
Vindende bud: | DKK 330,00 |
Bud historik: | 5 bud |
Våbentype
Våbentype vm. III
Breve > Danmark stempler > Lapidartype