1963 - Danmark - 9000
Ufrankeret brevkort fra Beirut dateret Lebanon d. 31.8.1963 og stemplet United Nations Emergency Force d. 1.9.1963 til Aalborg, Danmark.
Lot: 181828
DKK 75,00 |
FN Post