1918 - Finland
10 pen Løve helsagsbrevkort opfrankeret med 10 pen. Løve dateret Monikkala annulleret med nr.stempel "1569" og sidestemplet Hietanen d. 12.11.1918 til Hirvensalmi.
Lot: 322031
Sluttet | 16-09-2020 21:56:32 |
Vindende bud: | DKK 121,00 |
Bud historik: | 3 bud |