1963 - Danmark - 1000
Ufrankeret brevkort (Ung afrikaner) dateret Elisabethville d. 15.2.1963 og stemplet Organisation des Nations Unies au Congo d. 18.2.1963 til København, Danmark.
Lot: 322099
Sluttet | 16-09-2020 21:41:35 |
Vindende bud: | DKK 75,00 |
Bud historik: | 1 bud |
FN Post
Breve > Europa > Belgien > Belgisk Congo