1914 - Danmark - SK 0373 - 5854
5 øre Chr. X på julekort (Gris hos nisse-fotograf - signeret "J.A.") dateret julen 1914 og annulleret med stjernestempel GISLEV til Ryslinge.
Lot: 322828
DKK 75,00 |
Postkort > Tegnede Kort
Postkort > Jule og Nytårskort