1866 - Danmark - 13
4 sk. Krone/Scepter på brev med indhold dateret på herregaarden Basnæs annulleret med nr.stempel "92" og sidestemplet antiqua Skjeskjør d. 23.12.1866 til Kjøbenhavn.
Lot: 322842
Sluttet | 21-10-2020 21:38:53 |
Vindende bud: | DKK 146,00 |
Bud historik: | 6 bud |